SeKeR FoRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SeKeR FoRum

Seker Gibi forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD

+2
erenji_girl
KibarSerseri
6 posters
YazarMesaj
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD Empty
MesajKonu: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptySalı Ocak 29, 2008 1:47 pm

: Yaşıyor Ama Uzaktaysam Senden,BiLki Seni Hiç Unutmadım ÖLüm DeğiLse Bizi Ayıran Yazık oLmuş Hata Yapmışız

: Aşkın Amacı BiriLeri İçin '' MükemmeL İnsan'' OLmak DeğiLdir,Seni MükemmeLLiğe En Çok YakLaştıran İnsanı BuLmaktır

: Sen Git MutLuLuğu Başkasına Ver Zaten Ben Hiç MutLu OLmadımki Kara GözLerinLe Başkasına GüL Zaten Ömrümce Hiç GüLmedim

: Bizde Sabah OLmaz Bizde Güneş Doğmaz Biz Serseriyiz Kızım BizimLe DoLaşmak OLmak Size Yakışmaz

: TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

: Hemen Canımı ALma Rabbim Bırakta ÖLümLe Didişeyim Dişi Gönder AzraiLimi ÖLümüne Sevişeyim

: ÜZDÜYSEM BİLMEYEREK KIRDIYSAM İSTEMEYEREK ÖZÜR DİLİYORUM SENDEN SENİ SEVİYORUM DİYEREK

: Herşeyi Öğrendiğin Kadar Bilirsin. Bunu da Öğren Sevdiğin Kadar Sevilirsin

: GeLip GeçicidR Nedense KaLıcı OLamamış Bir Düş BenimKi

: Geçmişi GöLqeye TesLim Ettim Şimdi GöLqeLer Takibimde

: Herkes Aynıyken Ben Farklıydım Şimdi Herkes Fark Peşinde Ben Yine Aynıyım Buda Benim Farkım

: Kızların Gözü Hep Yükseklerde Paralı ZüPpe Erkeklerde,, Bizimse Onlardan Tek Farkımız D€LiKaNLıYıZ İşte

: Küpemiz Yokki SevqiLimiz oLsun , DeLikanLıyız Canımız SaoLsun

: Gece Avutmuyor Gönlüm Unutmuyor Dokunduğum Hiç Bir Ten Senin Gibi Kokmuyor

: Serseriler İçin Aşkı Bilmez Derler Sorun Bakalım Züppelere Aşkı Kimden Öğrenmişler

: Seninle Yeni Bir Başlanqıç Yaptığımı Sanmıştım YanıLmışım Oysa Sen Geçmişimin Acı Bir Tekrarıymışsın

: Gidene ÜzüLme Sevse Gitmezdi GeLene Sevinme O da Başkasından GeLdi

: Yok Artık Sana Ait Tek Zerre Bünyemde Sen Koca Bir Hiç OLdun Bende Ettiğin Tek CümLe iLe

: O Bana Serserim Derdi Canından Koparcasına Sen İse Serseri Diyorsun Sokakta KaLmışçasına

: Hayatımda Yeni Bir Sayfa Açtım Ama Sen Yoksun İçinde Hayvanat Bahçesi DeğiLki Hayatım İçinde Senin Gibi KöpekLer OLsun

: SevqiyLe DoLdun NefretLe Yok oLdun Kusura Bakma Canım Sende UnutuLdun

: Beni Bir Ben BiLirim Birde Yaradan Bana Bir Ben Lazımım Birde AnLayan

: Eğer Birqün Sende Sevmeyi Öğrenirsen KarşıLıksız Ben Seni Yine Aynı Yerde BekLiyor OLacağım AnLamsız we YaLnız

: GeceLer Uzun ve YaLnız Yoksun Sabaha Kadar Düşümde BiLe Günahkarsın Bunu Kim Hayra Yorar

: Ruhumu Yere Vurup Hasret Çektiren OLsanda Ne Aşkına Bedduam Ne Sana Kinim Var Deryaya Akar Gibi Binbir DertLe DoLsamda Seni Mahşere Kadar Sevmeye Yeminim Var

: Ben BöyLe DeğiLdim Ne Zaman KayboLdum RüzqarLa Dans Ederdim Ne Zaman SavruLdum

: Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın

: Aşkım Demeyi Çok ÖzLedim Sana ...Bu KeLime En Çok Sende Yakıştı Bana

: SuskunLuğum AsaLetimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var ..Ama.. Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye Bide SöyLeyene Bakarım Adam mı Diye

: Düşümde Yaptığım HayaLe Sen Demişim Oysa Ben Seni DeğiL o HayaLi Sevmişim

: Ne KuruLucak Bir HayaL Bıraktın Nede Yaşanacak Bir Hayat

: Aşk Nasıl İki KişiLik Göz Göre Göre DeLiLik Hani Hayat Müşterekti Üzüntü Neden Tek KişiLik

: EvLenip BaLayına Gideceğime Bekar KaLır ALayına Giderim

: KraLın Yanında KraLiçe OLmak Warken , Pezevenqin Yanında Orospu OLdun , Ama Boşwer Layık OLduğun Yeri BuLdun ...

: Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek

: AğLat Beni Sanada Bu Yakışır İnsan Bu ELbet Bunada ALışır

: Bu Yeniden BaşLamasından Korktuğum Kaçıncı Sondu

: Sevqiyi Taşımak DeğiL Hasreti Çekmek Zor GüLmeyi Unutma DeğiL AğLamaya ALışmak Zor Yaşamak DeğiL ÖzLeyipte Görememek Zor

: AsaLet Boyda DeqiL SoydadıR İnceLik BeLde DeqiL DiLdediR DoqruLuk Sözde DeğiL ÖzdediR GüzeLLik Yüzde DeqiL Bakan GözdediR

: Hayatı öyLe bir yaşaki,Hayat seni KISKANSIN.ÖyLe bir Sevki,öLüm Sana ACISIN.öyLe Bir Dost oLki, Dostun oLmayanLar UTANSIN

: AyrıLıkLar Zormuş Beni Hasret Yormuş Her BaşLanqıç Bir Sonmuş

: Hanqi sevqiLi waRki senin kadaR duyaRsız we kaLpsiz we hanqi sevqiLi waR ki benim kadaR çaResiz

: AqLadıqımı Kmseye SyLeme Anne onLar Bni KraL BiLiyorLar Kızdımmı Dünyayı Yıkar BiLiyorLar Bir Kız İçin Bu KdR Düştüqümü BiLmiyrLar

: 1 Gün Gélécq Séndé ßéni Anacaqsn 1 Gün GéLécq Séndé AqLayacaqsn 1 Gün GéLécq Séndé UnutuLacaqsn i$té Oqün Sén ßéni ßuLamayacaqsın

: Haber yollamışsın 1 kelime ''unutsun'' die benden sana 2 kelime ''çokta s....de ''

: Değmezmiş uğruna döktüğüm gözyaşlara değmezmiş sevmeye aşık olmaya değmezmiş ismini bile anmaya ben unuttum sen de unut gözlerim

: Buqün aqLar yarın susarım qözümdeki her yaşın hesabını qün qeLir sorarım zar atmam şansa inanmam ortada bir şans warsa onuda ben yaratırım

: Rekabet Etmem Rekabet Yaratırım Ona Buna DeğiL Ben Sadece DaLqama Bakarım

: düştüm , ama pes ettim sanma çok savaştım bu kahpe hayatla benim için üsülme hadi qit yoluna kalmasın sevqilin tek başına boşkoy beni sen bak dalqana

: Tuhaf buLuyorLar bu kaçak haLimi seninLe doLdurdum yasak ihLaLimi seninLe kapattım aşk defterLerimi pişman deqiLim ama qöçtüm kederden düşman değilim ama çöktüm erkenden

: şimdi mutLu oL son kez acıttın kanattın yaramı ama artık kanamıyor yaram sadece kan bitti acilen kan aranıyor

: Zannetme qözLerim sana bakmaktan bıkacak öLsemde ruhum hep seninLe kaLacak son nefesimi werirken son sözüm SENi SEViYORUM oLacak

: KahırLa İsyanLa qçti herqünüm aLıkoydu herşeyimi sensizLik nöbetLeri bakma öyLe birşey oLmamış qibi sen qittin ben bittim

: yaraLı kaLbimde kör bir kurşunsun unutamam diyordun çoktan unuttun ben senin qözünde şimdi eL oLmuşum canın saqoLsun

: Takip etsem ayak izLerini kayboLmayı başarabiLirmiyim bende , yada buLabiLirmiyim seni kendimi kaybettiğim yerde

: senin peşinden koştukça sevmişim,sevdikçe koşmuşum,sendeyim sanmıştım,bendeymişim,canım durunca anladım

: kır kaLbimi qönLün oLsun aL herşeyimi senin oLsun şimdi başka koLLardayım buda sana kapak oLsun

: yanımda kimse oLmadıqından deqiL yaLnızLıqım yaLnız oLduqumu söyLeyebiLeceqim kimsem oLmadıqından yaLnızım ben

: bekLediqim qün qeLdiqinde nefretim konuşacak duyquLarımı hissedeceksin Cehennemi yaşayacaksın

: içim yanıyor bu sevqiden yanıyorum sen biLmeden küL oLurum qeçersin üzerimden o küL ben oLduqunu biLmeden

: ne yıLdızLarı istiyorum qece yarıLarıma ne qüneşi istiyorum karanLıqıma çok deqiL bitanem sadece seni istiyorum yaLnızLıqıma

: herşey unutuLurda bir sen unutuLmazsın bir iz qibi kaLbimde daima kaLacaksın sen vakitsiz qeLen kış beni üşüten yazsın fakat yine ısıtan yakan sen oLacaksın

: yaLnızLıqa acıLır bende bütün sokakLar aLdıqım nefes biLe inan hasretin kokar acıdır bekLemesi duyunca aqLatırım uzundur hikayesi qeLince anLatırım

: kendinden birşeyLer kattın qüzeLLeştirdin öLümüde eLLerinin içiyLe aydınLattın öLüm nedemek anLadım

: qidiyorsun qitme kimselere söyLemem iLk yaLanımsın sen sorsaLar söyLeyemem seni sevdiqimi adını yaLan koyarım üzüLme sen biL yeter yaLansız yaşayamadıqımı

: Kimsenin İyisi-Kötüsü oLmadım Doqrusu-YanLısı oLmadım .. GeLdim Geçtim Kimsede KaLmadım

: yanLızLıqa eLbet aLışır bedenim yaLnızLıkLa beLkide başa çıkabiLirim çok zor qeLse biLe yaşar öqrenirim

: haLa burdayım işte seni bıraktıqımı sandıqım yerde .. şimdiki davam seninle deqil kendimle kıvranım duruyorum işte bu kavqalardan kaçamamanın ızdırabı içinde

: Bir Nasihat : Kendine Dikkat Et , Bir Rica : Sakın Değişme , Bir DiLek : Beni Unutma ,
Bir YaLan : Seni Hiç Sevmiyorum , Bir Gerçek : Seni Çok ÖzLüyorum

: Sadece Allah Affeder ve Sadece ÇocukLar AğLar Eğer Birqün Gidersen Çocuk DeğiLim AğLamam Allah DeğiLim Affetmem

: KraLın Yanında KraLiçe OLmak Warken , Pezevenqin Yanında Orospu OLdun , Ama Boşwer Layık OLduğun Yeri BuLdun ...

: hiçbirşeyden deqiL sensizLikten yoruLdum.. artık kaLbime adını koydum

: İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeĞeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN OğLuM DiE.

: Tutamıcam SözLer Vermem ßasit KişiLerLe Mevzu Yapmam ßazı ŞeyLeri AsLa Affetmem Aqır GeLiyosa ßu SözLer Firari Serbest ÜsteLemem
erenji_girl

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 10:30 am

saol jnm.. Very Happy
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 11:25 am

ÖnemLi DeqiL Jnm .!
FerDi
Üye
Üye
FerDi

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 4:05 pm

ALi oLm bize Yazıcak Bi şey Bırakmamışsın Very Happy
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyPerş. Ocak 31, 2008 11:06 am

ee NapaLım Sitemiz içiN eL eLe Very Happy
MaSTaDoW
Co Admin
Co Admin
MaSTaDoW

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyPerş. Ocak 31, 2008 4:07 pm

aLy sende de damar aşk meşk ne ararsan var kanky senı bole tanımzdım ben affraid affraid hade hyrlısı payalsın için ty lol!
https://frmsheker.yetkin-forum.com
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyCuma Şub. 01, 2008 12:26 am

Eeee NaparsıN Knka .! A$K BöyLe Bişi HerhaLde Very Happy
MaSTaDoW
Co Admin
Co Admin
MaSTaDoW

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyCuma Şub. 01, 2008 12:44 am

Ne A$kı lan ne oluyoz Very Happy
https://frmsheker.yetkin-forum.com
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyCuma Şub. 01, 2008 1:22 am

A$ık oLdum ßeN Very Happy ßenide Kaybettiniz Very Happy
candy girl
Üye
Üye
candy girl

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyCuma Şub. 01, 2008 2:34 pm

kim bu şanslı kız? seni sevio mu bari? aman cnm senden komiğini bulsunda öpüp başına koysun Very Happy Very Happy
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 3:26 am

ßeniM Kız ArkadasıM Yok Very Happy Daha Dün AyrıLdıM Very Happy 01,02,2008 Very Happy Very Happy Saat 19:00'da Very Happy
candy girl
Üye
Üye
candy girl

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 5:57 am

haline şükret bende hiç yok. senin ki ama eşek şansıymış yni :Very Happy albino
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 12:28 pm

Yok be Şans DeqiL Very Happy SevqiLiLer Gününde Para HarcamaktaN KurtuLduM .! Very Happy
SheciLUmt
Üye
Üye
SheciLUmt

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyPtsi Şub. 04, 2008 5:49 am

Very Happy Kanka Ne Uyanık AdamsıN yHa Very Happy Para HarcamaktaN KurtuLduN He Very Happy GüzeL SözLer Sana Ait oLduquna Göre Bnm SevqiLime Sen Hediye ALıcaN Very Happy Very Happy
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyPtsi Şub. 04, 2008 5:52 am

Tabi OLm Ama SevseydiM ßöyLe Demezdim ßirini SevebiLseM Para Köpeqi oLsuN .! Very Happy Ne ßeN ALıcaM Len Senin SevqiLin ßanane Very Happy Madem ßenim SözLerLe AyarLadık o Zmn Beraber Gerdeqe Gireriz Very Happy Very Happy Very Happy
SheciLUmt
Üye
Üye
SheciLUmt

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyPtsi Şub. 04, 2008 5:55 am

Very Happy Hadi LeyN Very Happy Tmm Tmm ßen ALırım Very Happy İstemiyorum bişi SendeN Çıkarcı Very Happy Very Happy
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD   Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD EmptyPtsi Şub. 04, 2008 11:33 am

Very Happy He $öLe Adam oL Very Happy

Seker Foruma SELAM , Damara DEVAM xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam Millet =)
» SeLam MiLLet .!