SeKeR FoRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SeKeR FoRum

Seker Gibi forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P

5 posters
YazarMesaj
ConConCuqqq
Üye
Üye
ConConCuqqq

üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P Empty
MesajKonu: üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P   üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 10:33 am

Very Happy gülüşüp dururdum

Shocked sapık mısın ne bakıp duruyon derdim

Question acaba ayakkabılarını nerden aldın diye sorardım

Twisted Evil ağzıını burnunu kırardım senin yüzünden oldu diye

Crying or Very sad hep senin yüzünden oldu şişko kaldırmadı asansör az ye diye bagırıp aglardım

I love you ilanı aşk ederdim

Embarassed üstüne atlar öperdim

sunny çıkarır sigaramı içerdim

rendeer iltifat ederdimm

affraid feryadı basardım

üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P 84023 müzik dinlerdim oda naparsa yapsın umrumda deil

Basketball oyun oynardım

cheers parti yapardık

I love you Embarassed sarılalım sıkı sıkı

geek saçlarını yapardım belki hoşuna gidip cep numarasını verir diye

flower senn bi melek misin iyiki kalmışız asonsörde kalmışız hiç cıkarmasalarda olur derdim

santa evlenme teklifi ederdim

Evil or Very Mad ugursuz nolcak binerken biliyodum başıma bişi gelceni derdim
w4reZz
Üye
Üye
w4reZz

üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P Empty
MesajKonu: Geri: üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P   üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 4:06 pm

flower senn bi melek misin iyiki kalmışız asonsörde kalmışız hiç cıkarmasalarda olur derdim
http://www.cameqan.net
!.ShMaRiq.!
Admin
Admin
!.ShMaRiq.!

MesajKonu: Geri: üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P   üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P EmptyPerş. Şub. 14, 2008 1:46 am

I love you Embarassed SarıLalım sıkı sıkı Very Happy
https://frmsheker.yetkin-forum.com
ConConCuqqq
Üye
Üye
ConConCuqqq

MesajKonu: :D   üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P EmptyCuma Şub. 15, 2008 4:28 am

santa Eflenme teqlifi ederdim
Angel
Üye
Üye
Angel

MesajKonu: Geri: üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P   üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 9:46 am

cheers parti yapardık
ConConCuqqq
Üye
Üye
ConConCuqqq

MesajKonu: Geri: üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P   üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 1:27 pm

Basketball oyun oynardıq
candy girl
Üye
Üye
candy girl

MesajKonu: Geri: üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P   üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P EmptyCuma Şub. 22, 2008 12:09 am

Shocked sapık mısın ne bakıp duruyon derdim
ConConCuqqq
Üye
Üye
ConConCuqqq

MesajKonu: Geri: üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P   üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın  napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P EmptyC.tesi Şub. 23, 2008 10:35 am

Embarassed üstüne atlar öperdim

üseteqi cevap yazanla asansörde kaldın napardın baqim:D ilk önce benden baslıyalım:P:P
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mest ft Cevap - KeskeLerLe SusLenen SonbaharLar