SeKeR FoRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SeKeR FoRum

Seker Gibi forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msn hakkında önemli (OKUYUN)

3 posters
YazarMesaj
candy girl
Üye
Üye
candy girl

Msn hakkında önemli (OKUYUN) Empty
MesajKonu: Msn hakkında önemli (OKUYUN)   Msn hakkında önemli (OKUYUN) EmptyCuma Şub. 01, 2008 3:21 am

Arkadaşlar konu başlığından da anlaşılacağı gibi çok önemli bir sorun var.Sağlam kaynaktan aldığım bir istihbarattan yola çıkarak bu konu açma gereği duydum.Ve tabiiki ilk ForumSanal ile paylaşmaq istedim.Rus ve yunan 2 hackerin yazmış olduğu kodlama ile msn şifrelerini harf,sayı ve karakter dahil hiç bir ek program olmadan kırabilen bir kod derlemesi geliştirdiler.Aslında bunu bazılarımız bilir.Hotmail xss açığınıMsn hakkında önemli (OKUYUN) WinkHatta bu işi ticarete döküp tüm dünyaya yayıyolar.Cep tlf mail,tüm dünyadaki mail listlerine mail göndererek kntr,para vs şeyler isteyerek çıkar sağlıyolar.

Bu adamların amacı ne?

1-Öncelikle türkiyeyi hedef seçtikleri kesindir
2-Hack alanında geliştiğimiz şu 5 yıl içinde rusların bize her zaman saldırdığı olağandır.
3-Türkiyedeki çıkarcı insanlar sayesinde Cep tlf '10 ytle msn kırılır.İlgililere duyrulur diye msj atıyolar.

SuPeRiSi sen ne diyosun diceqsin?

Diyorum ki arkadaşlar; 2 Sanal hacker yazmış oldukları programla veya kod derlemesiyle hotmail şifrelerini ne olursa olsun ele geçiriyolar.

Bundan kurtulmaq için ne yapabiliriz?

1-Öncelikle gelen hiçbir maile tıklamayın.Mail diyorum link deil.Tanımadığınız maile tıklamayın.
2-Mail sayfanızı Msn live görüntüsüne geçirin.Bunu yaparsanız hotmail xss açığı işlemicektirMsn hakkında önemli (OKUYUN) Wink
3-Msnde tanımadığınız kişi veya kişileri eklemeyin
4-Messenger şifrenizi en maximum seviyede yane 16 karakter seviyesinde yapın.
5-Gizli sorunuzu hiç bilmediğiniz bir soru şıkkı yapın.
Tanımadığınız kişinin web cam isteğini,dosya isteğini,İstek gönderme isteğini kabul etmeyin

Bunlar ne işimize yaricak?

Bunlar messenger adresinizin uzun bir zaman sizde durmasını bu zaman zarfında gerekli önlemleri almanızı sağlar.Herkes benim veya benim gibi olan arkadaşlarm gibi uzman değildir.Lütfen bu konuda yazdıklarımı dikkate alın.Benden demesiMsn hakkında önemli (OKUYUN) Wink,

Lütfen söylediklerimi dikkate alın.Size komik gelebilir.Olmaz böyle bişey diyebilirsiniz. Lütfen üstte yazanları okuyun.!!!!

Önemli Not: Hotmail sayfanızı live Görüntüsüne çevirmeq için yollar;

1-www.live.com'dan hesabınıza giriş yapabilirsiniz
2-Msn Live plus yükleyereq direqt Msn panelinden Live dönüşür.

Döküman By SuPeRiSi
w4reZz
Üye
Üye
w4reZz

MesajKonu: Geri: Msn hakkında önemli (OKUYUN)   Msn hakkında önemli (OKUYUN) EmptyPtsi Şub. 04, 2008 7:45 am

güzel paylaşım tşk superisi... Wink
http://www.cameqan.net
DangergirL
ModEraTor
ModEraTor
DangergirL

MesajKonu: Geri: Msn hakkında önemli (OKUYUN)   Msn hakkında önemli (OKUYUN) EmptyPtsi Şub. 04, 2008 11:38 am

saoL bitanesi

Msn hakkında önemli (OKUYUN)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-