SeKeR FoRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SeKeR FoRum

Seker Gibi forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım)

3 posters
YazarMesaj
candy girl
Üye
Üye
candy girl

Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım) Empty
MesajKonu: Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım)   Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım) EmptyCuma Şub. 01, 2008 1:26 am

öncelikle Aşağıdakı Adresten Sahte Webcam Prgramını indiriyoruz

http://www.splitcamera.com/setup.exe

programı bilgisayara kuruyoruz... Kurum esnasında bağlantımızın hızına bağlı olarak bi kaç dakkika içinde kendi servarından gerekli drivarları bilgisayarimiza indirecektir... bu esnada bişe yapmadan kurulumun tamamlanmasini bekliyoruz....

kurulum bittikten sonra programı çalıştırıyoruz
TTell Capture yazan yere tıklayıp open vide file yi tıklıyoruz

açılan pencereden kamerada izletireceğimiz video dosyasını seçip tamam diyoruz.... programın play tuşuna iki kere tıklayıp filmi oynatmaya başlıyouz..

şimdi sıra geldi msn demizde ki ayarlara.. msn ana penceresinde
Araçlar ı tıklıyoruz. orada Ses ve Görüntü Ayarlama Sihirbazı seçeneğini Seçiyoruz Açılan Pencerede ileri Diyoruz Kamera olarak TTell Capture yı seçiyoruz .. Başka bir işlem yapmadan ileri diyerek kurulumu tamamliyoruz... Msn de karşı tarafa artık istediğiniz filmi Bu programımızla izletiyoruz... ne zaman karşı tarafa bilgisayarımızda kayıtlı bi filmi izletmek istiyorsak önce splitcam programını çalıştırıyoruz yukaridaki anlattigim gibi filmimizi seçip oynatıyoruz sonrada msn den karşı tarafa izletiyoruz...

takıldığınız bişi oldumu buraya yazabilirsiniz

programı bilgisayara kuruyoruz... Kurum esnasında bağlantımızın hızına bağlı olarak bi kaç dakkika içinde kendi servarından gerekli drivarları bilgisayarimiza indirecektir... bu esnada bişe yapmadan kurulumun tamamlanmasini bekliyoruz....

kurulum bittikten sonra programı çalıştırıyoruz
TTell Capture yazan yere tıklayıp open vide file yi tıklıyoruz

açılan pencereden kamerada izletireceğimiz video dosyasını seçip tamam diyoruz.... programın play tuşuna iki kere tıklayıp filmi oynatmaya başlıyouz..

şimdi sıra geldi msn demizde ki ayarlara.. msn ana penceresinde
Araçlar ı tıklıyoruz. orada Ses ve Görüntü Ayarlama Sihirbazı seçeneğini Seçiyoruz Açılan Pencerede ileri Diyoruz Kamera olarak TTell Capture yı seçiyoruz .. Başka bir işlem yapmadan ileri diyerek kurulumu tamamliyoruz... Msn de karşı tarafa artık istediğiniz filmi Bu programımızla izletiyoruz... ne zaman karşı tarafa bilgisayarımızda kayıtlı bi filmi izletmek istiyorsak önce splitcam programını çalıştırıyoruz yukaridaki anlattigim gibi filmimizi seçip oynatıyoruz sonrada msn den karşı tarafa izletiyoruz...

takıldığınız bişi oldumu buraya yazabilirsiniz
iyi eğlenceler

Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım) Spilitto9
Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım) Spilit1dc3
Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım) Spilit2pt9
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım)   Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım) EmptyCuma Şub. 01, 2008 2:32 am

PayLa$ım içiN SaqoL .!
candy girl
Üye
Üye
candy girl

MesajKonu: Geri: Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım)   Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım) EmptyCuma Şub. 01, 2008 4:25 am

teşekkür ederim ama msn nizi korumak için lütfen benim açtığım bir konu var msn ile ilgili önemli die onu okuyun. iyiliğiniz için...
w4reZz
Üye
Üye
w4reZz

MesajKonu: Geri: Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım)   Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım) EmptyPtsi Şub. 04, 2008 12:32 pm

Payla$im İçin Te$ekkürler Bende Ole Bi$i Payla$camki Hayran Kalacaksınız Beqlreyin Ve Görün.... Wink
http://www.cameqan.net

Msnde Sahte Webcam(REsimli AnLatım)
1 sayfadaki 1 sayfası