SeKeR FoRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SeKeR FoRum

Seker Gibi forum

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Mc_dReNiSh le röportaj

+2
candy girl
!.ShMaRiq.!
6 posters
YazarMesaj
!.ShMaRiq.!
Admin
Admin
!.ShMaRiq.!

Mc_dReNiSh le röportaj Empty
MesajKonu: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptyPerş. Ocak 31, 2008 2:56 pm

Mc_dReNiSh le Röportaj

Mc_dReNiSh Mc_dReNiSh le röportaj Resim002qi3

ShMaRiq =Mc_dReNiSh le röportaj Anigifdssadeq9

Röportaj Tarihi Gece 12-1-2 SuLarı ... 31 / 01 / 2008 ( Admin’ in Doğum qünüsü )

ShMaRiq= Evet merhaba Sheker Forumun En kıpır, kıpır ,cıvıl , cıvıl kuzusu ne zamandan beri bu forumdasın ve ne zaman emekLi oLmayı düşünüyorsun? Very Happy

Mc_dReNiSh =İlk açıldığı günden beri forumun üyesiyim Very Happy sitenin sonu ne zaman gelirse benim de emekliliğim gelmıs demektir Very Happy:D sonuna kadar yanınızdayım..

ShMaRiq=Çoook Teşekkürüler Kuzu Saten Seni Göndermeye Niyetimizde yok:D

..2. ßöLüm..

ShMaRiq = ßiLdiqim Kadarıyla Sende 2 Seneye kadar ÖSS Denilen ßu sok...un Sınavına girceksin dimi Very Happy

Mc_dReNiSh=evet inş. 2 seneye kadar ÖSS'ye giricem

ShMaRiq= Ama Sence Saçma DeiLmi Biz 4 Sene Çalışalım 3 Saatte Hayatımız kaysın..?

Mc_dReNiSh=haklısın ama 3 senelik çalışmanın sonucunda neler ogrendıgını test edıyolar ve verdıgın cevaplarla gelicegini belirliyorsun Very Happy yane hersey çalışmaya baquyor kuzum Very Happy:D

ShMaRiq= =ßeLqide haklısındır kuzum.. herneyse sınav muhaßßetiyle seni daha fazla sıkmayalım..ßu forumda en ağır basan özeLLiğin nedir yani forumun ağır abisi vs. köyün deLisi gibi ??

Mc_dReNiSh =evet burda sarkı sozlerı ve programlar konuları benım ıcın iyi konular cunku genelde muzıkle cok ilgiliyim onun ıcınde bır suru lirikler var ve biras hack vb... seylere bulastıgım ıcın programlarlada işim cok anlıcagın ilgim ve alakam bundan Very Happy

ShMaRiq= Evet Kuzu aşkabir konuya geçelim Türkiye ' nin n kalabaLık şehirLerinden ßirinde İstanbl 'da yaşıyosn nasıl orda mutLumusu??

Mc_dReNiSh =hiç mutlu degılım metropol denıyor buraya ama ole sayılmaz tabı hersey elınızın altında ama zevksız ve sıkıcı yer burası belkı burda dogup buyudugun ıcın bole dusunuyorum istanbula gelme imkanı bulamayanlarada mukemmel bıye gıbı gelıyor Very Happy keske imkanım olsa izmir,antalya,izmit gibi ege bolgesıne gidebilsem daha mutlu olurdum herhal Very Happy:D burda hayat yoq be Very Happy

ShMaRiq =Orası da Öyle tabiki ama yinede iyi tarafLarından ßakmak Lazım dimi ??

Mc_dReNiSh =Ama herkes için aynı DeğiLdir ßu ßenim düşüncem…

ShMaRiq=İstanbul Dışında yaşantına nerde devam etmek isterdin böyle bir seçeneğin oLsa ??

( bu arada gülüşmeler ve bn = Ankara ßnce Erdi Ankara, Ankara eed:D )

Mc_dReNiSh =Ankara’da olmak isterdim cünkü sen ve kankam tolga orda Very Happy:D sizlerle kuzu kuzu gecırnırdıq hayali bile gusel Very Happy

ShMaRiq =Eve kuzu AsLında çok isterdim ama hayaL... Mc_dReNiSh le röportaj 84023

Mc_dReNiSh =gercek olmıcak dıye bırsey yoq kuzum bakarsın yrn oddayım ::

ShMaRiq =Biraz Dengesiziz ALaşıLan ßaLıq ßurcumu yhoksa?

Mc_dReNiSh =Hayır Kuzm ßa$ak ( Admin ' e Kapak OLdu Very Happy )

ShMaRiq= PEqi Forumda olmazsa olmaz ben onlarsız yapamam dediqin üyeler warmı

Mc_dReNiSh =Sen Ve KibarSerseri ( kataki ali ) Çünkü En samimi olduklrım sizlersniz....
ShMaRiq =PoLitiq CvpLar Vermek yhok dReNisH GeLeLim anLaŞamadıqLarına ?? KİmLer ??

Mc_dReNiSh =Foruma gelen herkes once kardesimizdir!!! tabi yanlıs konusmalarda bulunun yada duzen bozucu kişilerle aramız bozulur suan ole kisiler yoq yane herkezle iyiyiz bizz Very Happy

ShMaRiq NotLarından :

( bu arada ben evde kriz mode Erdi ye = oLmaz ama erdi nasıL reyting alcaz biz Mc_dReNiSh le röportaj 84023 ) Very Happy

Mc_dReNiSh= Very Happy:D Alırız Ya ZamanLa herşey...

ShMaRiq = İnşallah Very Happy Mc_dReNiSh le röportaj 84023 Peqi Mc_dReNiSh a$k me$k nasıL ?

( Biz yine kriz mode = Erdi = Pass faLan Very Happy Dur düşünüyorum Very Happy )

Mc_dReNiSh = aşk hayatımda bişey yhok 14 şubatı adminLe geçirmeyi düşünüyorum Mc_dReNiSh le röportaj 84023

ShMaRiq = ßende öle diorum kuzu Very Happy 14 Şubatta beraberis o zaman Very Happy Neyse burdan Selam Göndermek İStediqin Kişiler Warsa AlaLım Very Happy ... ßuyur Mikrofon Senin Mc_dReNiSh le röportaj 545230

Mc_dReNiSh =ablam annem babam teyzem sen zuuaaa bom Mc_dReNiSh le röportaj 859232 sen ve kankam bir telefon kadar yakınımdasınız ama mesafe olarak uzaq oldugunuz içi SiZe Very Happy

ShMaRiq = ßizmLe Röportajı Kabul ettiğin için Saol Kuzucğum Hep MutLu ol Nice RöportajLar diLerim ... Very Happy Mc_dReNiSh le röportaj 84023 Mc_dReNiSh le röportaj 859232

Mc_dReNiSh =Ben de teşekkür ederim benimle röportaj yaptığınız için. Eğlenceliymiş baya....ti Very Happy DeğerLi Saatini ßana ayırdğın için tkler kıuzum

ShMaRiq = Senden DeğerLi ne var be kuzum ... Smile

( zuhahaha Röportaj sonu krizi Very Happy:D lol! afro Mc_dReNiSh le röportaj 84023 Mc_dReNiSh le röportaj 859232 )

!!! Okuduğun için Saol Üye Yorum Plss !!!

En son tarafından Ptsi Şub. 11, 2008 2:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
https://frmsheker.yetkin-forum.com
candy girl
Üye
Üye
candy girl

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptyCuma Şub. 01, 2008 2:25 am

mükemmel. pheki bişi sorcam öle herkesle röportaj yapıla biliomu? yapiliosa bende isterim çünkü. warsa boş whakit ben geliorum olur mu?
candy girl
Üye
Üye
candy girl

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptyCuma Şub. 01, 2008 2:29 am

food için sorry ama adminimiz de çok güzel yni sölemeden duramicam. yalaklık fln sanmayın görünce öle kaldım. sizin ailede böle güsel biri war ki böle güsel olmus. Mc_dReNiSh le röportaj 545230 I love you
MaSTaDoW
Co Admin
Co Admin
MaSTaDoW

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptyCuma Şub. 01, 2008 3:47 am

SuPeRiSi tam oalrak kiminle yapıldıgını bilmiyorum ama kuzum bende yaptı bitti snra muhabbet derken saat 3-4-5 arası ebdne onun la yaptım duzelmeler felan hallettıq sabah koyıcaktımama admine pc yasagı gibi bişi gelmiş oyusden snra koymayı dusndum bi ara konusurum olusa senlede yapar yada yaparım Very Happy
candy girl
Üye
Üye
candy girl

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 12:59 am

tmm ozmn teeşkkür ederim.
KibarSerseri
ModEraTor
ModEraTor
KibarSerseri

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 3:28 am

ßenimLe'de YapıLacaK Very Happy YapmazsaNız .... Very Happy BiLqisayarınız ÇöksüN (( AMiN )) Very Happy
candy girl
Üye
Üye
candy girl

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 5:48 am

ben sölüorum size üstümde bulunan kod adı: komedyen kişi çok komik die Very Happy ama sakalımız yok ki lafımız dinlensin farao
DangergirL
ModEraTor
ModEraTor
DangergirL

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptySalı Şub. 05, 2008 3:22 am

isteyen istedigiyle her zaman yapabılır arkadaşlar...
Angel
Üye
Üye
Angel

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptySalı Şub. 12, 2008 9:44 am

güzel röportaj olmuş...
!.ShMaRiq.!
Admin
Admin
!.ShMaRiq.!

MesajKonu: Geri: Mc_dReNiSh le röportaj   Mc_dReNiSh le röportaj EmptySalı Şub. 12, 2008 12:26 pm

Rica tatLım Smile

Mc_dReNiSh le röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası